شلوار و شلوارک

حالت نمایش:
نمایش سریع

شلوار اسلش 6جیب مدل 1740

(0)
سفارش (0)
95,000تومان

شلوار اسلش بسیار خوش کپ یکی از پوشش‌ها که در کنار کفش اسپرت بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، شلوار اسلش می‌باشد. اسلش به دلیل راحت و سبک بودن و همچنین پر کاربرد بودن بسیار محبوب گشته است. این شلوار نیز یکی از نمونه‌های راحت با تن خور عالی می‌باشد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. دارای کمر کشی و بن..

نمایش سریع

شلوار اسلش مردانه 1921

(0)
سفارش (0)
88,000تومان

پیشنهادی به جوانان خوش پوششلوار اسلش یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها برای استفاده  هم  در بیرون از منزل و هم در خانه می باشد . این محصول دارای جنس  بنگال است. این شلوارهای اسپرت با کتانی و کفش‌های اسپرت همخوانی و تناسب خوبی دارد. سایز‌بندی این شلوار به صورت Free Size میباشد.    اسلش مردانه خوش پوش    با کیفیت ع..

نمایش سریع

شلوار اسلش مردانه فیلا مدل 2068

(0)
سفارش (141)
79,000تومان

باطراحی شیک و زیباشلوار اسلش یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها برای استفاده  هم  در بیرون از منزل و هم در خانه می باشد . این محصول دارای جنس کتان بنگال است. این شلوارهای اسپرت با کتانی و کفش‌های اسپرت همخوانی و تناسب خوبی دارد. سایز‌بندی این شلوار به صورت Free Size میباشد.     قد شلوار : 102cm     فاق :33CM..

نمایش سریع

شلوار اسلش مردانه مدل 1530

(0)
سفارش (0)
88,000تومان

شلوار اسلش مردانه با طرحی سادهمدتی است جوانان با به روی کار آمدن شلوار‌های اسلش، تمایل زیادی به استفاده ار این مدل شلوار‌ها از خود نشان داده‌اند. این محصول دارای طرح و جنس عالی بوده و می‌توانید از آن به راحتی در کنار پوشش‌های اسپرت خود استفاده نمایید. مشخصات مدلقد شلوار 101 سانتیمترفاق شلوار 32 سانتیمترشرایط نگهداری1. لباس را به صورت پشت و رو،..

نمایش سریع

شلوار اسلش مردانه مدل شش جیب چریکی

(0)
سفارش (0)
99,000تومان

شلوار اسلش بسیار خوش کپ    کیفیت پارچه عالی (کتان بنگال)    کیفیت دوخت     بسیار خوش کپ     فری سایز (مناسب MتاXXL)    کمر کش ودارای بند کمر    شست شده وبدون آبرفتگی    دارای 4 جیبشرایط نگهداری    شلوار را به صورت پشت و رو، با آب ..

نمایش سریع

شلوار اسلش مردانه مدل شش سبز

(0)
سفارش (0)
90,000تومان

شلوار اسلش بسیار خوش کپ    کیفیت پارچه عالی (کتان بنگال)    کیفیت دوخت     بسیار خوش کپ     فری سایز (مناسب MتاXXL)    کمر کش ودارای بند کمر    شست شده وبدون آبرفتگی    دارای 4 جیب..

نمایش سریع

شلوار اسلش مردانه مدل3354

(0)
سفارش (0)
88,000تومان

شلوار اسلش مردانه مدل3354یکی از پوشش‌ها که در کنار کفش اسپرت بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، شلوار اسلش می‌باشد. اسلش به دلیل راحت و سبک بودن و همچنین پر کاربرد بودن بسیار محبوب گشته است. این شلوار نیز یکی از نمونه‌های راحت با تن خور عالی می‌باشد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. دارای کمر کشی و بند دار می باشد.دارای چهار جیب در اطراف می باشد...

نمایش سریع

شلوار اسلش مردانه گت دار چریکی

(0)
سفارش (0)
89,000تومان

شلوار اسلش مردانه گت دار چریکی    شلوار اسلش بگی گت دار چریکی    تن خور بسیار عالی    کیفیت پارچه عالی (کتان بنگال)    کیفیت دوخت عالی    بسیار خوش کپ     فری سایز (مناسب MتاXL)    کمر کش ودارای بند کمر    شست شده وبدون آبرفتگی..

نمایش سریع

شلوار جین اسکینی دیزل

(0)
سفارش (0)
244,000تومان

شلوار جین اسکینی دیزللوار جین skinnyمردانه مدل دیزلاین مدل دارای فرم skinny fit برند دیزل که ازبالا راسته وبر روی مچ هافرم جذب پیدا می کند این فرم تن خوری خوبی دارددارای فاق متوسطنحوه بسته شدن شلوار با دکمه استدارای دو عدد جیب در قسمت جلو و دو عدد درقسمت پشت شلواردارای پل در قسمت کمر برای استفاده از کمربند.تهیه شده از 98%پنبه و2%الاستیندارای طراحی ..

نمایش سریع

شلوار جین دمپاکش مدل 1572

(0)
سفارش (0)
143,000تومان

شلواری طرح دار و زیبا برای آقایان مد روزمحبوبیت جین‌ها را می‌توان تا حد زیادی به گرایش مد که همراه صفاتی چون بی‌تکلفی و ساده بودن در ارتباط است، دانست. لباس‌هایی چون تیشرت، پیراهن آستین کوتاه و در کل پوشش غیر رسمی نیز در این مد همراه می‌گردد. این شلوار دارای طرحی ساده بوده و برای استفاده در کنار دیگر پوشش‌های روزمره آقایان مناسب می‌باشد.مشخصات مدلق..

نمایش سریع

شلوار جین فیت مردانه

(0)
سفارش (0)
198,000تومان

شلوار جین آبی،تن خوری فیت13پارچه ی این محصول مقداری کشی میباشد که این مورد باعث احساس راحتی بیشتر در هنگام استفاده خواهد شد.سایز بندی محصولات برند Edris ایرانی میباشد،ما به منظور سهولت در انتخاب سایز،در قسمت عکس ها راهنمای انتخاب سایز به صورت کاملا ساده توضیح داده شده.دوخت ایرانی،بسته شدن با زیپ و دکمه،دارای 5 جیب،جیب های جلو حلقه ای،دارای 6 پنل کم..

نمایش سریع

شلوار جین فیت مردانه

(0)
سفارش (0)
198,000تومان

شلوار جین ذغالی زاپ دار،تن خوری فیت Edrisپارچه ی این محصول مقداری کشی میباشد که این مورد باعث احساس راحتی بیشتر در هنگام استفاده خواهد شد.سایز بندی محصولات برند Edris ایرانی میباشد،ما به منظور سهولت در انتخاب سایز،در قسمت عکس ها راهنمای انتخاب سایز به صورت کاملا ساده توضیح داده شده.دوخت ایرانی،بسته شدن با زیپ و دکمه،دارای 5 جیب،جیب های جلو حلقه ای،..

نمایش سریع

شلوار مردانه جناقی مدل 1642

(0)
سفارش (0)
99,000تومان

شیک و خوش پوششلوار اسلش یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها برای استفاده  هم  در بیرون از منزل و هم در خانه می باشد . این محصول دارای جنس نخی بوده ودر طراحی آن از زیپ استفاده شده است. این شلوارهای اسپرت با کتانی و کفش‌های اسپرت همخوانی و تناسب خوبی دارد. سایز‌بندی این شلوار به صورت Free Size بوده که برای سایز‌های L_XL مناسب می‌باشدمارک روی شلوار متغ..

نمایش سریع

شلوار مردانه پارچه ای سبز زیتونی Man ten

(0)
سفارش (0)
189,000تومان

شلوار مردانه پارچه ای سبز زیتونی من تن Man ten    برند: من تن Man ten    کشور صاحب برند: ایران    تولید شده در: ایران    مناسب تمام فصول    رنگ: سبز زیتونی    طرح: ساده    جنس پارچه: نخی    نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ  &nb..

نمایش سریع

شلوار مردانه پارچه ای طوسی Man ten

(0)
سفارش (0)
189,000تومان

شلوار مردانه پارچه ای طوسی من تن Man ten     برند: من تن Man ten    کشور صاحب برند: ایران    تولید شده در: ایران    مناسب تمام فصول    رنگ: طوسی    طرح: ساده    جنس پارچه: نخی    نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ    تن..

نمایش 1 تا 15 از 67 (5 صفحه)